Lp. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
VII |
VIII |
Pkt. |
Dz. |
Ch. |
1. |
JASIULEWICZ, Kamil |
Przedszkole nr 7 Suwałki |
24 |
21 |
21 |
19 |
25 |
19 |
25 |
|
154 |
|
I |
2. |
BRZOZOWSKA, Marta |
SP nr 10 Suwałki |
23 |
15 |
19 |
18 |
21 |
21 |
23 |
21 |
146 |
I |
|
3. |
TOMCZAK, Oliwia |
SP nr 11 Suwałki |
24 |
17 |
17 |
16 |
23 |
17 |
21 |
23 |
142 |
II |
|
4. |
DOSZUTA, Wojciech |
SP nr 10 Suwałki |
18 |
15 |
13 |
15 |
21 |
17 |
23 |
22 |
131 |
|
II |
5. |
RADZEWICZ, Ernest |
SP nr 2 Suwałki |
20 |
15 |
14 |
|
23 |
17 |
21 |
21 |
131 |
|
III |
6. |
ŚLEDŹ, Dawid |
SP nr 4 Suwałki |
21 |
|
16 |
17 |
19 |
17 |
18 |
19 |
127 |
|
IV |
7. |
MILEWSKA, Nikola |
SP nr 11 Suwałki |
22 |
15 |
15 |
|
19 |
15 |
21 |
20 |
127 |
III |
|
8. |
WASILEWSKA, Aleksandra |
SP nr 10 Suwałki |
19 |
15 |
16 |
17 |
21 |
15 |
23 |
|
126 |
IV |
|
9. |
DOSZUTA, Przemysław |
SP nr 10 Suwałki |
17 |
11 |
12 |
15 |
21 |
17 |
19 |
21 |
122 |
|
V |
10. |
DWOJAKOWSKI, Kacper |
SP nr 7 Suwałki |
17 |
13 |
17 |
14 |
19 |
15 |
19 |
19 |
120 |
|
VI |
11. |
MOCZULSKA, Oliwia |
SP nr 10 Suwałki |
17 |
14 |
12 |
16 |
19 |
15 |
17 |
18 |
116 |
V |
|
12. |
MOCZULSKA, Martyna |
SP nr 10 Suwałki |
10 |
|
13 |
15 |
19 |
15 |
20 |
20 |
112 |
VI |
|
13. |
PUPEL, Dominik |
SP nr 10 Suwałki |
19 |
15 |
15 |
17 |
|
|
21 |
21 |
108 |
|
VII |
14. |
SAWICKI, Dorian |
SP Nowa Wieś |
|
|
13 |
13 |
19 |
17 |
19 |
24 |
105 |
|
VIII |
15. |
BRZOZOWSKA, Aleksandra |
SP nr 10 Suwałki |
15 |
9 |
12 |
13 |
15 |
13 |
19 |
17 |
104 |
VII |
|
16. |
BUTKIEWICZ, Jan |
SP Nowa Wieś |
|
|
15 |
13 |
|
16 |
21 |
24 |
89 |
|
IX |
17. |
GWIAZDOWSKA, Lena |
SP nr 11 Suwałki |
11 |
|
15 |
13 |
|
13 |
17 |
18 |
87 |
VIII |
|
18. |
PISARENKO, Paweł |
SP nr 10 Suwałki |
|
9 |
13 |
13 |
17 |
15 |
|
17 |
84 |
|
X |
19. |
SŁABIŃSKI, Bartosz |
SP nr 10 Suwałki |
17 |
13 |
11 |
|
15 |
13 |
|
15 |
84 |
|
|
20. |
SIEMIENIAKA, Wiktor |
SP nr 6 Suwałki |
19 |
17 |
|
|
19 |
|
14 |
10 |
79 |
|
|
21. |
WASILEWSKI, Mateusz |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
17 |
16 |
19 |
16 |
68 |
|
|
22. |
SNARSKA, Aleksandra |
SP nr 11 Suwałki |
|
11 |
|
13 |
|
13 |
17 |
13 |
67 |
IX |
|
23. |
RADECKI, Filip |
SP nr 7 Suwałki |
|
|
|
15 |
|
15 |
19 |
18 |
67 |
|
|
24. |
NAUMOWICZ, Nikodem |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
18 |
15 |
|
17 |
50 |
|
|
25. |
KOPICZKO, Wojciech |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
|
13 |
17 |
19 |
49 |
|
|
26. |
SZAŁASZEWICZ, Piotr |
SP nr 10 Suwałki |
|
13 |
|
|
18 |
15 |
|
|
46 |
|
|
27. |
MAZALEWSKI, Fabian |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
7 |
11 |
16 |
11 |
|
|
45 |
|
|
28. |
GRYSZKIEWICZ, Kacper |
Przedszkole Zielony Zakątek Suwałki |
|
|
|
|
|
12 |
15 |
17 |
44 |
|
|
29. |
ALEKSANDROWICZ, Maria |
SP nr 11 Suwałki |
|
|
|
|
9 |
15 |
|
19 |
43 |
X |
|
30. |
KAMIŃSKA, Wiktoria |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
11 |
13 |
|
16 |
40 |
XI |
|
31. |
STELMACHOWSKI, Stanisław |
SP nr 6 Suwałki |
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
40 |
|
|
32. |
KIERSNOWSKI, Mikołaj |
SP Bakałarzewo |
|
|
|
|
|
|
19 |
21 |
40 |
|
|
33. |
KAMIŃSKA, Amelia |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
15 |
13 |
|
11 |
39 |
XII |
|
34. |
PODZIEWSKI, Aleksander |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
20 |
18 |
38 |
|
|
35. |
BOGUSZEWSKI, Kacper |
SP Nowa Wieś |
|
|
|
|
|
|
18 |
17 |
35 |
|
|
36. |
WOJTUKIEWICZ, Łukasz |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
17 |
15 |
|
|
32 |
|
|
37. |
KAMIŃSKI, Adam |
SP nr 7 Suwałki |
|
13 |
|
|
19 |
|
|
|
32 |
|
|
38. |
BOGDAN, Jakub |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
32 |
|
|
39. |
PARZYCH, Szymon |
SP nr 7 Suwałki |
|
|
|
|
|
13 |
17 |
|
30 |
|
|
40. |
SZAŁASZEWICZ, Krzysztof |
SP nr 10 Suwałki |
|
14 |
|
|
15 |
|
|
|
29 |
|
|
41. |
CZARNIECKA, Katarzyna |
Przedszkole nr 7 Suwałki |
|
|
|
|
|
|
14 |
15 |
29 |
XIII |
|
42. |
MYSZCZYŃSKI, Marcin |
SP Krasnopol |
17 |
11 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
43. |
ANTONIAK, Natalia |
SP Bakałarzewo |
|
|
|
|
|
|
14 |
14 |
28 |
XIV |
|
44. |
CZOKAJŁO, Monika |
SP nr 7 Suwałki |
|
|
|
|
|
11 |
16 |
|
27 |
XV |
|
45. |
TARASIEWICZ, Artur |
SP nr 7 Suwałki |
|
|
|
|
|
|
17 |
10 |
27 |
|
|
46. |
KAMIŃSKI, Szymon |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
13 |
|
|
13 |
|
|
26 |
|
|
47. |
WÓJTOWICZ, Monika |
SP nr 10 Suwałki |
11 |
|
|
11 |
|
|
|
|
22 |
XVI |
|
48. |
MARCIŃCZYK, Hanna |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
9 |
|
|
12 |
|
|
21 |
XVII |
|
49. |
NADZIEJKO, Magdalena |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
11 |
9 |
|
|
20 |
XVIII |
|
50. |
BARSZCZEWSKI, Paweł |
SP Bakałarzewo |
|
|
|
|
19 |
|
|
|
19 |
|
|
51. |
ANUSZKIEWICZ, Konrad |
SP nr 6 Suwałki |
|
19 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
|
52. |
PODZIEWSKI, Mateusz |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
18 |
|
|
53. |
BORKOWSKI, Damian |
SP nr 10 Suwałki |
18 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
|
54. |
BARSZCZEWSKI, Paweł |
SP Bakałarzewo |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
18 |
|
|
55. |
SZCZEPANIAK, Nadia |
SP nr 10 Suwałki |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
XIX |
|
56. |
KOŚCIESZA, Adrian |
Przedszkole nr 3 Suwałki |
|
|
|
|
17 |
|
|
|
17 |
|
|
57. |
BORKOWSKI, Dominik |
SP nr 10 Suwałki |
17 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
|
58. |
TROCKI, Bartosz |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
16 |
|
|
|
16 |
|
|
59. |
STANKIEWICZ, Julia |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
16 |
|
|
|
16 |
XX |
|
60. |
ŁEPKOWSKI, Jakub |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
16 |
|
|
61. |
BOGUCKI, Jakub |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
16 |
|
|
62. |
DUBIN, Krzysztof |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
15 |
|
|
|
15 |
|
|
63. |
BOGDAN, Oskar |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
15 |
|
|
64. |
BARTOŃ, Urszula |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
15 |
XXI |
|
65. |
BARSZCZEWSKI, Michał |
Przedszkole nr 6 Suwałki |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
15 |
|
|
66. |
SZCZĘSNA, Pola |
Przedszkole Koszałkowo |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
13 |
XXII |
|
67. |
PAWLUKANIS, Paweł |
Przedszkole Zielony Zakątek Suwałki |
|
|
|
|
|
13 |
|
|
13 |
|
|
68. |
NIEWIADOMSKI, Filip |
SP nr 7 Suwałki |
|
|
|
13 |
|
|
|
|
13 |
|
|
69. |
MARCIŃCZYK, Hanna |
SP nr 10 Suwałki |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
13 |
XXIII |
|
70. |
KARŁOWICZ, Dawid |
SP nr 2 Suwałki |
|
|
|
|
|
13 |
|
|
13 |
|
|
71. |
TAUDUL-ŁOBACZ, Helena |
Przedszkole Koszałkowo |
|
|
|
|
|
12 |
|
|
12 |
XXIV |
|
72. |
POPŁAWSKA, Wioletta |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
12 |
XXV |
|
73. |
DURTAN, Filip |
Przedszkole Koszałkowo |
|
|
|
|
|
12 |
|
|
12 |
|
|
74. |
LIS, Dominik |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
11 |
|
|
75. |
BIELUCH, Anna |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
|
11 |
|
|
11 |
XXVI |
|
76. |
BUŁTRALIK, Bartosz |
Przedszkole Koszałkowo |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
10 |
|
|
77. |
NIEWIADOMSKI, Kuba |
SP nr 7 Suwałki |
|
|
|
9 |
|
|
|
|
9 |
|
|
78. |
KUMISZCZA, Riccardo |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
|
9 |
|
|
9 |
|
|
79. |
KAZIMSKI, Dominik |
SP nr 7 Suwałki |
|
|
|
7 |
|
|
|
|
7 |
|
|
80. |
ROMANOWSKI, Błażej |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
4 |
|
|
Tabela z odliczeniem najgorszego rezultatu (dla osób, które grały wszystkie zawody) |
Przy równej liczbie punktów decyduje punktacja olimpijska (pkt 6.6 Regulaminu) |