Lp. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
VII |
VIII |
Pkt. |
Dz. |
Ch. |
1. |
SAWICKI, Wojciech |
SP Jeleniewo |
24 |
20 |
17 |
19 |
23 |
17 |
23 |
22 |
148 |
|
I |
2. |
PIECZULIS, Błażej |
SP nr 11 Suwałki |
22 |
18 |
17 |
18 |
23 |
15 |
26 |
21 |
145 |
|
II |
3. |
CZARNIECKI, Paweł |
SP nr 7 Suwałki |
22 |
17 |
17 |
|
21 |
19 |
21 |
24 |
141 |
|
III |
4. |
POJAWA, Jakub |
SP nr 11 Suwałki |
22 |
17 |
18 |
17 |
19 |
17 |
21 |
19 |
133 |
|
IV |
5. |
MILEWSKI, Mateusz |
SP nr 11 Suwałki |
20 |
17 |
15 |
16 |
18 |
17 |
20 |
18 |
126 |
|
V |
6. |
BEDNARSKI, Paweł |
SP nr 7 Suwałki |
19 |
15 |
15 |
17 |
20 |
13 |
19 |
20 |
125 |
|
VI |
7. |
WALENDYKIEWICZ, Martyna |
SP nr 6 Suwałki |
22 |
17 |
15 |
14 |
17 |
|
19 |
20 |
124 |
I |
|
8. |
CZARNIECKA, Anna |
SP nr 7 Suwałki |
19 |
15 |
15 |
15 |
19 |
15 |
20 |
18 |
121 |
II |
|
9. |
WISZNIEWSKA, Gabriela |
SP nr 11 Suwałki |
17 |
16 |
14 |
15 |
18 |
14 |
19 |
20 |
119 |
III |
|
10. |
JASIULEWICZ, Dawid |
SP nr 5 Suwałki |
|
13 |
15 |
16 |
19 |
17 |
21 |
18 |
119 |
|
VII |
11. |
SAWICKI, Jan |
SP Jeleniewo |
18 |
15 |
16 |
15 |
18 |
15 |
19 |
17 |
118 |
|
VIII |
12. |
RYTWIŃSKI, Karol |
SP nr 4 Suwałki |
19 |
15 |
17 |
|
18 |
13 |
18 |
17 |
117 |
|
IX |
13. |
GŁADYSZEWSKA , Kinga |
SP nr 11 Suwałki |
17 |
13 |
17 |
16 |
20 |
15 |
10 |
19 |
117 |
IV |
|
14. |
GAŁASZEWSKI, Karol |
SP nr 9 Suwałki |
17 |
15 |
15 |
15 |
20 |
15 |
18 |
17 |
117 |
|
X |
15. |
ROJEK, Paulina |
SP nr 11 Suwałki |
17 |
15 |
15 |
15 |
19 |
15 |
17 |
17 |
115 |
V |
|
16. |
BARSZCZEWSKI, Piotr |
GMK Suwałki |
17 |
14 |
13 |
13 |
18 |
15 |
18 |
18 |
113 |
|
|
17. |
GŁADYSZEWSKA, Natalia |
SP nr 11 Suwałki |
16 |
13 |
14 |
13 |
16 |
13 |
|
15 |
100 |
VI |
|
18. |
OMILIAN, Paweł |
SP Bakałarzewo |
18 |
12 |
13 |
13 |
18 |
13 |
7 |
|
94 |
|
|
19. |
GWIAZDOWSKI, Jakub |
SP nr 11 Suwałki |
11 |
13 |
11 |
13 |
|
11 |
17 |
14 |
90 |
|
|
20. |
KUTYŁO, Konrad |
Gim. – SP nr 11 Suwałki |
10 |
18 |
21 |
|
20 |
|
|
20 |
89 |
|
|
21. |
GAJEWSKI, Krzysztof |
SP Bakałarzewo |
12 |
|
15 |
17 |
19 |
|
8 |
|
71 |
|
|
22. |
KUTYŁO, Łukasz |
Gim. – SP nr 11 Suwałki |
13 |
13 |
|
|
15 |
|
9 |
13 |
63 |
|
|
23. |
BOGDAŃSKI, Karol |
SP nr 11 Suwałki |
|
13 |
13 |
|
12 |
13 |
|
|
51 |
|
|
24. |
WALENDYKIEWICZ, Jakub |
SP nr 6 Suwałki |
17 |
15 |
|
16 |
|
|
|
|
48 |
|
|
25. |
CHMIELEWSKI, Patryk |
GMK Suwałki |
|
13 |
13 |
|
|
11 |
|
7 |
44 |
|
|
26. |
WYSOCKA, Kamila |
SP Jeleniewo |
15 |
|
13 |
12 |
|
|
|
|
40 |
VII |
|
27. |
SŁABIŃSKA, Patrycja |
Gim – SP nr 10 Suwałki |
|
13 |
13 |
|
|
13 |
|
|
39 |
VIII |
|
28. |
PACEWICZ, Przemysław |
Gim – SP nr 10 Suwałki |
|
13 |
13 |
|
|
11 |
|
|
37 |
|
|
29. |
KOWALIK, Anna |
SP nr 11 Suwałki |
|
|
13 |
|
|
|
13 |
11 |
37 |
IX |
|
30. |
DRAGAN, Agata |
Akademia Dzieci Ciekawych Świata |
|
5 |
11 |
11 |
|
9 |
|
|
36 |
X |
|
31. |
TARASIEWICZ, Natalia |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
|
|
13 |
17 |
|
30 |
XI |
|
32. |
BORKOWSKA, Oliwia |
SP nr 11 Suwałki |
|
|
13 |
13 |
|
|
|
|
26 |
XII |
|
33. |
KISIELEWSKI, Jan |
SP Bakałarzewo |
|
|
|
15 |
|
|
|
7 |
22 |
|
|
34. |
JASIŃSKI, Franciszek |
GMK Suwałki |
|
11 |
11 |
|
|
|
|
|
22 |
|
|
35. |
PAŁEJKO, Maria |
SP nr 2 Suwałki |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
20 |
XIII |
|
36. |
PIECZULIS, Hubert |
SP nr 11 Suwałki |
|
|
|
|
|
18 |
|
|
18 |
|
|
37. |
JACKOWSKA, Kasandra |
Akademia Dzieci Ciekawych Świata |
|
|
9 |
7 |
|
|
|
|
16 |
XIV |
|
38. |
STANKIEWICZ, Mateusz |
SP nr 11 Suwałki |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
39. |
WALICKA, Paulina |
SP Bakałarzewo |
|
|
|
13 |
|
|
|
|
13 |
XV |
|
40. |
ORCHOWSKI, Stanisław |
SP Bakałarzewo |
|
|
|
|
13 |
|
|
|
13 |
|
|
41. |
MISIUKIEWICZ, Michał |
SP nr 10 Suwałki |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
42. |
JÓZEFOWICZ, Bartłomiej |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
13 |
|
|
43. |
ULKO, Michał |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
12 |
|
|
|
|
12 |
|
|
44. |
SZYMBORSKA, Julita |
SP nr 7 Suwałki |
|
|
11 |
|
|
|
|
|
11 |
XVI |
|
45. |
OLSZEWSKI, Konrad |
SP nr 7 Suwałki |
|
|
|
11 |
|
|
|
|
11 |
|
|
46. |
KARPIŃSKI, Piotr |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
11 |
|
|
|
|
|
11 |
|
|
47. |
BUTANOWICZ, Wojciech |
Gim. nr 6 Suwałki |
|
11 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
|
48. |
BUTKIEWICZ, Rozalia |
Akademia Dzieci Ciekawych Świata |
|
3 |
7 |
|
|
|
|
|
10 |
XVII |
|
49. |
NACZAS, Aleksander |
GMK Suwałki |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
50. |
KALINOWSKI, Eryk |
SP im. MK Suwałki |
|
|
|
9 |
|
|
|
|
9 |
|
|
51. |
LENCZEWSKI, Korneliusz |
GMK Suwałki |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
52. |
KISIELEWSKI, Dawid |
Gim. nr 6 Suwałki |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
53. |
ĆWIKOWSKI, Hubert |
Gim. nr 6 Suwałki |
6 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
54. |
TYLENDA, Karol |
SP nr 10 Suwałki |
|
|
|
1 |
|
|
|
|
1 |
|
|
Tabela z odliczeniem najgorszego rezultatu (dla osób, które grały wszystkie zawody) |
Przy równej liczbie punktów decyduje punktacja olimpijska (pkt 6.6 Regulaminu) |