Lp. |
Nazwisko i imię |
Szkoła |
I |
II |
III |
IV |
V |
VI |
VII |
VIII |
Pkt. |
Dz. |
Ch. |
1. |
PIECZULIS, Hubert |
SP nr 11 Suwałki |
25 |
21 |
21 |
20 |
27 |
|
27 |
24 |
165 |
|
I |
2. |
BARTNIK, Michał |
SP Ełk |
|
17 |
19 |
15 |
21 |
21 |
22 |
20 |
135 |
|
II |
3. |
WASILEWSKI, Stanisław |
SP nr 4 Suwałki |
|
17 |
17 |
15 |
23 |
16 |
21 |
22 |
131 |
|
III |
4. |
BRZOZOWSKA, Magdalena |
SP nr 10 Suwałki |
21 |
15 |
14 |
16 |
19 |
15 |
21 |
21 |
128 |
I |
|
5. |
WAWRUKIEWICZ, Szymon |
SP nr 11 Suwałki |
|
15 |
17 |
17 |
19 |
16 |
20 |
21 |
125 |
|
IV |
6. |
BIENIO, Maciej |
SP nr 11 Suwałki |
18 |
10 |
15 |
15 |
18 |
16 |
18 |
23 |
123 |
|
V |
7. |
OMILIAN, Magdalena |
SP Bakałarzewo |
22 |
16 |
15 |
17 |
18 |
13 |
17 |
16 |
121 |
II |
|
8. |
DZICZKOWSKI Julian |
SP nr 5 Suwałki |
20 |
15 |
15 |
15 |
19 |
14 |
19 |
13 |
117 |
|
VI |
9. |
WIĘCH, Wiktor |
SP nr 6 Suwałki |
|
19 |
15 |
17 |
|
16 |
21 |
19 |
107 |
|
VII |
10. |
NIEWIAROWSKI, Michał |
SP nr 10 Suwałki |
19 |
11 |
13 |
13 |
17 |
11 |
17 |
17 |
107 |
|
VIII |
11. |
WYSOCKA, Magdalena |
SP Jeleniewo |
17 |
11 |
13 |
11 |
|
13 |
18 |
18 |
101 |
III |
|
12. |
RACIS, Michał |
Np. SP Koszarów |
|
|
16 |
|
21 |
18 |
24 |
21 |
100 |
|
IX |
13. |
DZICZKOWSKA, Maria |
SP nr 5 Suwałki |
18 |
14 |
13 |
12 |
11 |
9 |
16 |
15 |
99 |
IV |
|
14. |
SŁUCHOCKI, Igor |
SP nr 2 Suwałki |
|
13 |
15 |
|
15 |
13 |
20 |
19 |
95 |
|
X |
15. |
KRYNICKI, Filip |
SP nr 2 Suwałki |
|
13 |
13 |
13 |
20 |
15 |
19 |
|
93 |
|
|
16. |
DADURA, Aleksander |
SP nr 11 Suwałki |
17 |
14 |
13 |
14 |
17 |
|
|
16 |
91 |
|
|
17. |
OŁÓW, Wojciech |
SP nr 10 Suwałki |
16 |
14 |
12 |
14 |
16 |
|
|
17 |
89 |
|
|
18. |
SŁUCHOCKI, Mikołaj |
SP nr 2 Suwałki |
|
15 |
|
|
17 |
15 |
20 |
19 |
86 |
|
|
19. |
ANUSZKIEWICZ, Konrad |
SP nr 6 Suwałki |
|
|
13 |
|
19 |
15 |
19 |
19 |
85 |
|
|
20. |
BUTKIEWICZ, Hanna |
SP Nowa Wieś |
|
|
11 |
11 |
|
|
17 |
17 |
56 |
V |
|
21. |
RACIS, Dominika |
Np. SP Koszarów |
|
|
|
|
11 |
11 |
17 |
17 |
56 |
VI |
|
22. |
DĄBROWSKA, Marianna |
SP nr 11 Suwałki |
15 |
|
|
13 |
|
7 |
|
15 |
50 |
VII |
|
23. |
ORCHOWSKA, Zofia |
SP Bakałarzewo |
|
|
|
|
15 |
|
17 |
17 |
49 |
VIII |
|
24. |
GÓRSKI, Franciszek |
SP nr 11 Suwałki |
9 |
|
|
13 |
|
|
13 |
12 |
47 |
|
|
25. |
WASILEWSKI, Kacper |
SP nr 7 Suwałki |
|
15 |
|
|
|
13 |
17 |
|
45 |
|
|
26. |
LEWKOWICZ, Norbert |
SP Bakałarzewo |
17 |
10 |
|
|
|
|
15 |
|
42 |
|
|
27. |
SZKIRUĆ, Julia |
SP nr 11 Suwałki |
|
|
|
7 |
|
|
13 |
16 |
36 |
IX |
|
28. |
ROJEK, Bartosz |
SP nr 11 Suwałki |
20 |
15 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
|
29. |
WALUŚ, Igor |
SP nr 2 Suwałki |
|
|
|
13 |
0 |
|
19 |
|
32 |
|
|
30. |
SZOPA, Tomasz |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
16 |
16 |
32 |
|
|
31. |
PODZIEWSKI, Franciszek |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
16 |
14 |
30 |
|
|
32. |
IRACKI, Piotr |
SP nr 11 Suwałki |
|
|
|
|
17 |
13 |
|
|
30 |
|
|
33. |
MISIUKIEWICZ, Mikołaj |
SP nr 10 Suwałki |
|
13 |
12 |
|
|
|
|
|
25 |
|
|
34. |
JASIULEWICZ, Dawid |
SP nr 5 Suwałki |
23 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
35. |
DAWIDOWICZ, Oliwia |
SP nr 11 Suwałki |
11 |
|
|
11 |
|
|
|
|
22 |
X |
|
36. |
BUTANOWICZ, Amelia |
SP nr 7 Suwałki |
|
13 |
9 |
|
|
|
|
|
22 |
XI |
|
37. |
TUROWICZ, Szymon |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
16 |
|
|
38. |
KISIELEWSKI, Adam |
SP Bakałarzewo |
|
|
|
16 |
|
|
|
|
16 |
|
|
39. |
ŻUKOWSKI, Kacper |
SP Bakałarzewo |
|
15 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
40. |
TYLENDA, Łukasz |
SP Przebród |
|
|
15 |
|
|
|
|
|
15 |
|
|
41. |
BARTOŃ, Kamil |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
15 |
|
|
42. |
TRACZKOWSKI, Piotr |
SP Bakałarzewo |
|
|
13 |
|
|
|
|
|
13 |
|
|
43. |
SZYMASZKO, Oliwia |
SP nr 7 Suwałki |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
13 |
XII |
|
44. |
BOGUSZEWSKI, Bartosz |
SP nr 7 Suwałki |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
|
45. |
FIRMUGA, Jakub |
SP nr 7 Łomża |
|
|
|
|
11 |
|
|
|
11 |
|
|
46. |
KOWALCZYK, Aleksandra |
Akademia Dzieci Ciekawych Świata |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
9 |
XIII |
|
47. |
STADNIK, Daniel |
SP nr 11 Suwałki |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
48. |
BALITA, Marek |
SP Płociczno-Tartak |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
6 |
|
|
49. |
DRAGAN, Jakub |
Akademia Dzieci Ciekawych Świata |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
5 |
|
|
Tabela z odliczeniem najgorszego rezultatu (dla osób, które grały wszystkie zawody) |
Przy równej liczbie punktów decyduje punktacja olimpijska (pkt 6.6 Regulaminu) |